A 24. órában vagyunk. Nagy sikerrel zárult a „Konferencia a jövőért” szakmai program
A 24. órában vagyunk: mindannyian érezzük, hogy amit a gyermekeink generációival kapcsolatban elrontottunk, azt csak mi tudjuk helyrehozni is – hangzott el március 17-én, a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola „Konferencia a jövőért – generációk, élmény, tanulás” című szakmai tanácskozásán.
Megnézem