
Az SZTE JGYPK Tankönyvmúzeumában tartott beszélgetésen az iskola pedagógusainak víziójáról, a közösen formált misszióról és a megvalósítás nehézségeiről is szó esett.

A tanszékvezetőnk, Jancsák Csaba által vezetett beszélgetésen sok érdekes történetet hallhattunk a „pedagógiai program” hétköznapi megvalósításáról és külön érdekessége volt a beszélgetésnek, hogy az előadó számos vetített fotóval illusztrálta gondolatait, illetve mutatta be az iskolakísérlet esetében a tantestülettel közösen megtervezett, a tartalmi megújítást támogató vizuális elemeket/felületeket, egy értéktelített intézmény külső és belső megjelenését, pozitív-támogató mikroklímáját.

Az eseményről készült videotudósítás itt tekinthető meg

Fotók: Kovács-Jerney Ádám